Marco Rubio szerint Kuba „nemzetbiztonsági fenyegetést” jelent az Egyesült Államokra (opens in new tab)
Nem tartja valószínűnek, hogy békésen meg tudnak állapodni.
Read the original articleNem tartja valószínűnek, hogy békésen meg tudnak állapodni.
Read the original article