J. D. Vance: Ha az izraeli kormányban lennék, talán nem támadnám az egyetlen erős szövetségesemet, amely az egész világon még megmaradt (opens in new tab)
Az amerikai alelnök az amerikai–iráni megállapodás izraeli kritikusaira reagált.
Read the original article