Android Auto stracił lubianą aplikację. Kierowcy poirytowani (opens in new tab)
Fatalna wiadomość dla kierowców z Android Auto na pokładzie. Z dnia na dzień, bez wyjaśnienia, przestał działać tam Messenger - jeden z najpopularniejszych komunikatorów.
Read the original article