Disney+ w Polsce stracił ważne opcje. Płacimy tyle samo, dostajemy mniej (opens in new tab)
Niespodziewanie platforma Disney+ ponownie wyłączyła zaawansowane formaty obrazu w 11 krajach Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Użytkownicy planu Premium tracą dostęp do Dolby Vision oraz filmów 3D, mimo że płacą za tę samą cenę abonamentu.
Read the original article