Američki AI div objavio da su podnijeli zahtjev za izlazak na burzu: "Očekivali smo da će informacija procuriti" (opens in new tab)
Američki AI div OpenAI izlazi na burzu. Vijest o tome objavili su sami, a hoće li biti riječ o novom blockbuster IPO-u, doznat ćemo kad informacije o ponudi postanu i javno dostupne.
Read the original article