Imamo li napokon odgovor na pitanje zašto smo uglavnom dešnjaci? (opens in new tab)
Oko 90 posto ljudi u različitim kulturama preferira koristiti desnu ruku, razina dominacije koja se ne vidi ni kod jedne druge vrste primata. Sad smo na pragu rješavanja te misterije, izgleda.
Read the original article