Tko je kriv za pad nataliteta u SAD-u? Čini se kako je to - iPhone (opens in new tab)
Izgleda ješirenje iPhonea produbilo pad rađanja među ženama mlađim od 30 godina, a istovremeno potisnulo porast rađanja među starijim ženama
Read the original article