Co z KSeF od 1 kwietnia 2026 roku? (opens in new tab)
Dla przypomnienia, tak jak pisałem wcześniej, od 1 kwietnia 2026 roku wszystkie* wystawiane faktury muszą znaleźć się w Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF). Tak, jest tam gwiazdka (*), ale IMHO programista współpracujący na zasadach B2B już teraz powinien podchodzić do tego tak, jakby tej gwiazdki tam... Czytaj dalej → Artykuł Co z KSeF od 1 kwietnia 2026 roku? pochodzi z serwisu Programista Na Swoim.
Read the original article