Mojtaba Khamenei poručio: "Uranij ostaje u Iranu" (opens in new tab)
Iranski vrhovni vođa ajatolah Mojtaba Khamenei izdao je direktivu da se iranski uranijum ne smije slati u inostranstvo, rekla su dva visoka iranska zvaničnika, čime se učvršćuje stav Teherana o jednom od glavnih američkih zahtjeva na mirovn...
Read the original article