Mato Franković bijesan na ugostitelje: ‘Posljednje upozorenje! Nastavite li ovako, ostat ćete bez javne površine!‘ (opens in new tab)
Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković je, potaknut stihijskim odlaganjem kartonske ambalaže u povijesnoj jezgri, nesavjesnim ugostiteljima uputio posljednje upozorenje zbog nereda. – "Čistoća" je do sada poslala desetke i desetke obavijesti, osobno ih uručivala, slala na adrese i nebrojeno puta up...
Read the original article