Plenković putuje u Kanadu, navijat će na utakmici između Hrvatske i Paname. S njim idu i dvojica ministara (opens in new tab)
Premijer Andrej Plenković od ponedjeljka, 22. lipnja, do petka, 24. lipnja 2026. godine, boravit će u Torontu, Ottawi, Norvalu i Hamiltonu, u trodnevnom službenom posjetu Kanadi. Sastat će se s najvišim kanadskim dužnosnicima, predstavnicima hrvatske zajednice i gospodarstvenicima. Također će pratit...
Read the original article