Zainstalowałem iOS 27. Apple mówi "rewolucja", ja pytam: gdzie? (opens in new tab)
Apple oficjalnie zaprezentował iOS 27, a wraz z nim w ręce testerów trafiła pierwsza wersja deweloperska. Postanowiłem od razu wziąć sprawy w swoje ręce i zainstalować tę wczesną, pełną błędów betę bezpośrednio na moim głównym, prywatnym iPhonie.
Read the original article