Microsoft ponovno poskupljuje Xbox (opens in new tab)
Microsoft od 1. kolovoza ponovno poskupljuje Xbox konzole na svim tržištima, treći put u godinu dana. Modeli s 512 GB poskupljuju za 100, a oni s 1 TB za 150 dolara. Tvrtka razlog vidi u višestrukom rastu cijena memorije i uređaja za pohranu.
Read the original article