Ludovic Orban își arată disponibilitatea de a se întoarce în PNL. Deocamdată, el e doar „invitat” la Congresul de la Romexpo (opens in new tab)
Fostul lider PNL Ludovic Orban participă în calitate de invitat la Congresul PNL de la Romexpo. Întrebat la sosire dacă urmează să reină în PNL, partid din care a demisionat acum 5 ani în urma unei combinații de culise, Orban a declarat: „Mă bucur că președintele PNL m-a invitat la congres. După 5 ani sunt […] © <a href="
Read the original article