Iran: Odustat ćemo od nuklearnog oružja, SAD će nam osloboditi 25 milijardi dolara (opens in new tab)
VISOKI iranski dužnosnik otkrio je detalje nacrta sporazuma sa SAD-om. Iran se obvezuje da neće proizvoditi nuklearno oružje u zamjenu za privremeno ukidanje sankcija i oslobađanje imovine.
Read the original article