Iran SAD-u nakon izraelskog napada na Bejrut: "Igrate se dobrog i lošeg policajca" (opens in new tab)
NAKON izraelskog napada na Bejrut, Iran je optužio SAD da s Izraelom igra igru 'dobrog i lošeg policajca', tvrdeći da SAD nema volje ili sposobnosti ispuniti svoje obveze te je najavio odgovor.
Read the original article