U Hormuzu pao američki helikopter. Trump: Piloti su dobro (opens in new tab)
AMERIČKI helikopter Apache srušio se kod Hormuškog tjesnaca, no posada je neozlijeđena. Incident se događa usred napetosti i pregovora između SAD-a i Irana o nuklearnom sporazumu.
Read the original article