UAE gradi novi naftovod za zaobilaženje Hormuškog tjesnaca (opens in new tab)
UAE JE NAJAVIO gradnju novog naftovoda do 2027. kako bi zaobišao Hormuški tjesnac i udvostručio izvozni kapacitet. Odluka slijedi nakon blokade tjesnaca i izlaska UAE iz OPEC-a.
Read the original article