Više od 100 mrtvih u epidemiji ebole u Kongu. WHO proglasio međunarodnu krizu (opens in new tab)
U DR KONGU od ebole je umrlo najmanje 100 ljudi. WHO je proglasio međunarodnu krizu, a virusu su izloženi i Amerikanci. Radi se o soju za koji ne postoji odobreno cjepivo ili lijek.
Read the original article