Ulice v plamenech. Lidé v Keni demonstrovali proti centru pro Američany s podezřením na ebolu (opens in new tab)
Keňská policie v úterý zastřelila jednoho z protestujících proti karanténnímu centru pro Američany, kteří byli vystaveni viru ebola. Na demonstranty ve středokeňském městě Nanyuki nasadila slzný plyn a nejméně deset jich zadržela. Minulý týden při podobných protestech zemřeli dva lidé.
Read the original article