Ovo je neobično. Američki i kubanski generali, za koje se priča da će uskoro ratovati, održali sastanak (opens in new tab)
U priopćenju kubanskog ministarstva navedeno je da se održao 'pozitivan sastanak' u Guantanamu
Read the original articleU priopćenju kubanskog ministarstva navedeno je da se održao 'pozitivan sastanak' u Guantanamu
Read the original article