Norové vsadili na francouzské atomovky, oznámil Macron. Už nespoléhají na USA (opens in new tab)
Norsko se rozhodlo připojit k francouzskému programu pokročilého jaderného odstrašení, uvedl francouzský prezident Emmanuel Macron. Podle norského premiéra Jonase Gahra Störea, s nímž ve středu Macron v Paříži podepsal novou obrannou dohodu, k tomuto kroku Oslo přistoupilo kvůli bezpečnostní situ...
Read the original article