Apple chystá zdražení. Tlačí ho dražší paměťové čipy (opens in new tab)
Apple chystá zdražení svých produktů kvůli růstu cen paměťových čipů.Tim Cook tvrdí, že firma už delší dobu vyšší náklady tlumila.Ceny čipů zvedá AI boom i narušené dodávky hélia z Blízkého východu.
Read the original article